Kes me oleme?

Olles suhelnud erinevas vanuses laste vanematega on välja joonistunud läbiv murepunkt laste tarvikutega seonduvalt. Nimelt tunnevad noored lapsevanemad puudust läbimõeldud ja jätkusuutlikult ning kvaliteetselt toodetud mänguasjadest ja laste tarvikutest. Aruteludest jäävad kõlama nostalgilised meenutused tänaste vanemate lapsepõlvest, kus mänguasjad olid looduslähedasemad ja arendavamad, pakkudes rohkem võimalusi nii mõttelise kui käelise osavuse arendamiseks ja vanemaga koos tegutsemiseks. Samuti tuntakse puudust mänguasjade heast kvaliteedist, mis võimaldaks häid emotsioone põlvest-põlve edasi anda.

Nendest aruteludest ja vajadustest lähtuvalt oleme loonud e-poe, mille kaudu on meil võimalik noorte vanemateni just sedasorti mänguasju ja tarvikuid tuua. Looduslikest ja jätkusuutlikest aspektidest tulenevalt andsime ettevõtmisele koondnimetuse LoodusLaps.

LoodusLaps on Eestis tegutsev e-pood, mis toob klientideni laia valiku Eestis ja Euroopas toodetud või disainitud kvaliteetseid mänguasju ja laste tarvikuid. Mänguasjade puhul peame oluliseks last arendavaid funktsionaalsusi, last ja lapsevanemat ühendavaid tegevusi, aga kindlasti ka jätkusuutlikkust. Just jätkusuutlikkus on mänguasjade puhul oluline väärtus, mis tihtipeale tagaplaanile ununeb. Jätkusuutlikult toodetud mänguasjade puhul on põhiline rõhk tootekvaliteedil, mis võimaldab pikemas plaanis samast mänguasjast rõõmu tunda mitmete põlvkondade vältel. Selliselt annab LoodusLaps omapoolse väikese panuse ka põlvkondade vaheliste heade suhete kindlustamisele. Erinevate laste tarvikute puhul hindame ja paneme rõhku lisaks kõigele eelmainitule ka funktsionaalsusele ja toote-efektiivsusele, mis võimaldab lapsevanemal kohati rutiinseks muutunud tegevusi nauditavamalt ja seejuures rohkem lapsele keskendunumalt teha.

Ostukorv
Scroll to Top